Zonder titel

Diederen, Jef (1920 - 2009)

Artikelnummer NUR 073
Kunstenaar Diederen, Jef (1920 - 2009)
Beschrijving Abstracte compositie in rood, geel, groen met drie groene cirkels
Jaar 1969
Technieken Lithografie
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Diederen (rm), gedateerd '69 (rm), genummerd 19/35 (rm) en gemerkt 11 (rm)
Oplage 19/35
Hoogte lijst (cm) 73
Breedte lijst (cm) 58
Hoogte beeld (cm) 50
Breedte beeld (cm) 35
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld Vlekken
Conditie beeld toelichting en locatie Vlekje (rb)
Conditie lijst Slecht (--)
Type schade lijst Kras(sen); Loszittende lat(en); Vermissing glas
Conditie lijst toelichting en locatie Werk zit los in de lijst en onderlat ligt ook los
Categorie Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 10,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
7:34:34 (15-4)€ 10,00Autobod