In-line landscape 5

Haasen, Max van

Artikelnummer GM-BKR 91/81
Titel In-line landscape 5
Kunstenaar Haasen, Max van
Techniek Ets, droge naald
Oplage
Jaar 1981
Hoogte (cm) 54,6
Breedte (cm) 49,5
Passe-Partout (H x B)
Bijzonderheden Zonder lijst
Categorie Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Minimum bod: € 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.