Zonder titel

Brakel, Corinne

Artikelnummer LQ 0097
Kunstenaar Brakel, Corinne
Beschrijving Witte poes bij zwarte berg
Jaar 1988
Technieken Gouache; Krijt; Tekening
Toelichting drager
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd (ro) en gedateerd '88 (ro)
Oplage
Breedte lijst (cm) 71
Hoogte lijst (cm) 101
Diepte lijst (cm)
Breedte beeld (cm) 69
Hoogte beeld (cm) 99
Diepte beeld (cm)
Type schade beeld Gebobbeld
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Glasbreuk
Conditie lijst toelichting & locatie Glasbreuk rechtsboven
Categorie Gouache

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Minimum bod: € 1,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.