Langue d'Oc

Lent, Willemien van

Artikelnummer Q145
Titel Langue d'Oc
Kunstenaar Lent, Willemien van
Beschrijving Langue d'Oc
Jaar 1995
Technieken Acrylverf
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd WvLent (lo) en gedateerd '95 (lo)
Oplage
Breedte lijst (cm) 91
Hoogte lijst (cm) 70,5
Breedte beeld (cm) 71
Hoogte beeld (cm) 48
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Glasbreuk, Passe-partout, Vocht
Conditie lijst toelichting & locatie Glasbreuk rechtsboven en vochtschade aan rechterzijde lijst en passe-partout
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50