Verdrongen (droom) I

Gritter, Hans

Artikelnummer LQ 0098
Titel Verdrongen (droom) I
Kunstenaar Gritter, Hans
Beschrijving
Jaar 1984
Technieken Aquarel
Toelichting drager Handgeschept papier
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Gritter (lo) en Hans Gritter op achterzijde, gedateerd op achterzijde en getiteld op achterzijde
Oplage
Breedte lijst (cm) 71
Hoogte lijst (cm) 101
Diepte lijst (cm)
Breedte beeld (cm) 51
Hoogte beeld (cm) 75
Diepte beeld (cm)
Type schade beeld Vergeling
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Achterboard; Kras(sen); Vocht
Conditie lijst toelichting & locatie Achterboard heeft vochtschade, is vuil en vergeeld, passe-partout heeft ook vochtschade
Categorie Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Minimum bod: € 1,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.