Uitgebloeide azalia's

Haard, Willie van (1929 - 2013)

Artikelnummer LQ 0073
Titel Uitgebloeide azalia's
Kunstenaar Haard, Willie van (1929 - 2013)
Beschrijving
Jaar 1983
Technieken Aquarel
Toelichting drager
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd (ro) en gesigneerd, gedateerd en getiteld op etiket op achterzijde
Oplage
Breedte lijst (cm) 70,5
Hoogte lijst (cm) 50,5
Diepte lijst (cm)
Breedte beeld (cm) 50
Hoogte beeld (cm) 30
Diepte beeld (cm)
Conditie beeld Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld Vergeling
Conditie beeld toelichting & locatie Gelijkmatig vergeeld
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Kras(sen); Passe-partout; Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting & locatie Passe-partout is vergeeld, lijst is licht gekrast en heeft licht wijkende hoeken
Categorie Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 1,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
23:50:32 (16-4)€ 1,00Bod