Twee koeien

Onbekend

Artikelnummer Q144
Kunstenaar Onbekend
Beschrijving Twee koeien
Jaar
Technieken Aquarel
Signatuur (incl. locatie)
Oplage
Breedte lijst (cm) 74
Hoogte lijst (cm) 98
Breedte beeld (cm) 39
Hoogte beeld (cm) 55
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst
Conditie lijst toelichting & locatie Lijkt een lijst voor reclame uitingen te zijn
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50