Stilleven met mand en hoed

Onbekend

Artikelnummer Q142
Kunstenaar Onbekend
Beschrijving Stilleven met mand en hoed
Jaar
Technieken Aquarel
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd A. Curian? (ro)
Oplage
Breedte lijst (cm) 100,5
Hoogte lijst (cm) 80,5
Breedte beeld (cm) 80
Hoogte beeld (cm) 59
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Glasbreuk, Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie Horizontale glasbreuk.
Bijzonderheden Glasbreuk.
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50