Heide 2

Coppes, G.M. (Martin?)

Artikelnummer RA 221
Titel Heide 2
Kunstenaar Coppes, G.M. (Martin?)
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 62,5 cm
Lijst Ingelijst
Staat van werk en lijst
Afkomstig van Gemeente Roosendaal
Categorie Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 15-09-19
Minimum bod: € 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.